La Perle Cosmetology  to miejsce, w którym, w kameralnej atmosferze, mogą Państwo skorzystać z nowoczesnych i skutecznych zabiegów kosmetycznych, jak i medycyny estetycznej. Naszym klientom gwarantujemy fachową obsługę i indywidualną opiekę, połączoną z relaksem i regeneracją sił. Zadbamy o Państwa zdrowie i wygląd, stwarzając jednocześnie najlepsze warunki dla pełnego odpoczynku i ukojenia zmysłów. Nasze długoletnie doświadczenie w połączeniu z preparatami najwyższej jakości pozwalą na osiągnięcie zadowalających rezultatów i długotrwałych efektów wykonywanych zabiegów. Oferujemy pielęgnację w oparciu o produkty najlepszych specjalistów w branży – Gernetic, Mesoestetic, Filorga, Dermaheal,  Azzalure, Juvederm-Allergan,Princess-Croma, Natinuel, Salco, . Prowadzimy  również  sprzedaż produktów tych marek by umożliwić Państwu jak najlepszą pielęgnację domową. Dziękujemy,że wybrali Państwo La Perle Cosmetology.

 

 

 

 

 

 

dr Marcin Wolfinger

 

Lekarz specjalista medycyny estetycznej, neurologii, leczenia bólu, medycyny chińskiej. Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Absolwent studiów podyplomowych w zakresie leczenia bólu Collegium Medicum UJ. Absolwent czteroletnich studiów z zakresu tradycyjnej medycyny chińskiej Avicenna Institiute Francja. Absolwent studiów podyplomowych na Wyższej Szkole Europejskiej im. Ks. Józefa Tischnera w Krakowie. W 2002 r. ukończył studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum UJ. W 2010 uzyskał tytuł specjalisty w zakresie neurologii. Obecnie w trakcie studiów doktoranckich w Nanjjing University of Traditional Chinese Medecine, Chiny (akupunktura, dermatologia) oraz studiów w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, American Academy of Aesthetic Medicine, Polskiego Towarzystwa Badania Bólu, Polskiego Towarzystwa Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, Scalp Acupuncture Association UK. Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu najtrudniejszych problemów medycznych w zakresie neurologii, medycyny bólu i medycyny chińskiej z zastosowaniem leczenia farmakologicznego, chińskich ziół i akupunktury. Od wielu lat pasjonuje się zagadnieniami medycyny estetycznej i regeneracyjnej, naturalnym pięknem, harmonią i estetyką człowieka, procesami starzenia, anti – aging. Uczestnik licznych szkoleń, kursów, konferencji i kongresów z zakresu medycyny estetycznej zarówno krajowych jak i zagranicznych. W La Perle Cosmetology & Medycyna Estetyczna specjalizuje się:

 

– w zabiegach z użyciem toksyny botulinowej (usuwanie i zapobieganie powstawaniu zmarszczek, leczenie nadpotliwości, leczenie migreny, leczeniem bruksizmu, leczenie neuralgii, leczenie asymetrii twarzy)

 

– w zabiegach z użyciem kwasów hialuronowych i hydroksyapatytu wapnia (rewitalizacja i odmładzanie skóry, modelowanie twarzy, wypełnianie zmarszczek, modelowanie ust) – w zabiegach z użyciem osocza bogatopłytkowego i fibryny (rewitalizacja i odmładzanie skóry, leczenie blizn, leczenie miejscowych stanów zapalnych)

 

– w zabiegach lipolizy miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej – w zabiegach akupunktury estetycznej

 

– w zabiegach z zastosowaniem nici PDO (usuwanie zmarszczek, lifting twarzy)

 

– w zabiegach z użyciem komórek macierzystych i lipotransferu.

 

W swojej praktyce stosuje tylko preparaty renomowanych firm farmaceutycznych posiadające wszystkie certyfikaty medyczne. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie z uwzględnieniem holistycznego podejścia do problemu. Stosuje zabiegi odmładzające i regeneracyjne w celu uzyskania naturalnego piękna i symetrii. Dba, aby wszyscy Nas pacjenci czuli się bezpiecznie i komfortowo. Konsultuje w językach polskim i angielskim.

 

 

Poznajcie dr Magdalenę Szajnar
Dr Magda jest lekarzem dentystą oraz lekarzem Medycyny Estetycznej. W La Perle Cosmetology & Medycyna Estetyczna wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej: Botox, Wypełnienia kwasem hialuronowym m.in: Wolumetrię- modelowanie konturów twarzy, Modelowanie i wypełnianie kształtu ust, Nici  PDO, Leczenie nadpotliwości, migren, bruksizmu, Lipolizę iniekcyjną i Mezoterapię igłową.
Współpracujemy z najlepszymi️️️

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE KONSULTACJE

 

Znalezione obrazy dla zapytania mesoestetic zdjecia