Jeden z najczęstszych problemów kobiet wreszcie zażegnany !

 

Odmładzający zabieg dla osób, które chcą przywrócić swojej skórze prawdziwe piękno w ciągu kilku miesięcy. 

 

Bez jakichkolwiek skutków ubocznych.

 

Ten zabieg pomoże Ci skutecznie pozbyć się:

  • Zmarszczek
  • Rozstępów
  • Blizn potrądzikowych

 

W naturze ludzkiej proces starzenia się jest nieodłącznym elementem.
Z biegiem lat nasze ciało przestaje produkować kolagen. Co gorsze, zaczyna go również ubywać. Każda z nas pragnie uciec od problemów skórnych, starego wyglądu. Dąży do utrzymania skóry w jak najlepszej kondycji. Jednak jest to niesamowicie trudne. 

Pod wpływem czasu ilość kolagenu spada. Co można z tym zrobić? 

A gdyby tak oszukać naturę ludzką? Nakazać naszemu organizmowi produkcję kolagenu?
To właśnie zadanie radiofrekwencji mikroigłowej.

 

Efekty? Już po pierwszym zabiegu

 

Już nigdy więcej nie musisz zasłaniać makijażem lub innym sposobem miejsc, które tak bardzo Ci przeszkadzały. Zabieg eliminuje je na dobre. Po pierwszym zabiegu zauważysz zadowalające efekty. 

Właśnie budzimy skórę do naturalnej regeneracji i przebudowy kolagenu. W rezultacie zauważysz, że jest bardziej jędrna i rozświetlona. A to dopiero początek. W ciągu kilku miesięcy powstają nowe wiązania kolagenu. 

Właśnie one wypełniają zmarszczki, blizny czy rozstępy. To skutkuje spłyceniem defektów na skórze lub całkowitym usunięciu. 

Nie ukrywamy, zabieg ze względu na swoją ogromną skuteczność, nie należy do najprzyjemniejszych. Dlatego w trosce o Twój komfort, znieczulimy część skóry, gdzie będzie przeprowadzany zabieg. 

 

Lata praktyki mówią same za siebie

15 lat doświadczenia i tysiące wykonanych zabiegów dają Ci pewność, że zabieg będzie wykonany z największą starannością. 

Co inni myślą na temat radiofrekwencji mikroigłowej?

 

Wśród doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej opinia na temat radiofrekwencji mikroigłowej jest jednogłośna. Ten zabieg jest bardzo skuteczny i warty uwagi. To przekonanie ma swoją przyczynę.

Radiofrekwencja mikroigłowa to połączenie dwóch zabiegów. Radiofrekwencja wytwarza fale elektromagnetyczne, które ogrzewają skórę właściwą. Dzięki temu pobudzamy procesy regeneracyjne oraz przebudowę kolagenu. 

Mikronakłuwanie w bezpieczny sposób mechanicznie uszkadza naskórek. To z kolei stymuluje procesy naprawcze.

W wielkim skrócie radiofrekwencja mikroigłowa w bardzo bezpieczny sposób wzywa naszą skórę do naturalnej regeneracji i odbudowy. 

 

Jakim narzędziem wykonywany jest zabieg?

 

Zabieg wykonywany jest za pomocą profesjonalnego sprzętu marki m’onduniq, co przekłada się na pewne efekty i brak niechcianych problemów. W zależności od miejsca, w którym chcesz przeprowadzić zabieg, dobieramy odpowiednie kartridże. To element, który ma styczność ze skórą. Dlatego bardzo istotne jest dobranie takiego, który będzie idealny do poradzenia sobie z Twoim problemem.

Kobiety po zabiegu mogą cieszyć się naturalnie piękną skórą. Gdy wcześniej zakrywały nieestetyczne dla nich miejsca, teraz nie muszą się niczego wstydzić. Z tego powodu osoby ze zmarszczkami, bliznami, rozstępami mogą znaleźć tutaj ratunek. Dlaczego? Ponieważ radiofrekwencja mikroigłowa w wyniku swojego działania, pobudza procesy naprawcze. Dzięki temu z czasem defekty skórne zaczynają zanikać.

Każda z nas chciałaby mieć wiecznie piękną i młodą skórę. Niestety w rzeczywistości z biegiem lat stan jej się pogarsza. Co najgorsze, ten proces nie ustąpi. W praktyce Twoja skóra za rok, czy 2 może być w jeszcze gorszej kondycji.

Kremy oraz maści nie są w stanie poradzić sobie z powodzeniem, ponieważ nie mają takiej skuteczności, jak profesjonalne zabiegi.  Dlatego radiofrekwencja jest ratunkiem. Inwestycją w twoją skórę. 

 

Osoby, które zdecydowały się na ten zabieg, usunęły niechciane defekty na skórze. Może pora dołączyć do ich grona?

 

Decyzja należy do Ciebie. Cieszyć się piękną, odmłodzoną skórą, czy żyć jakoś z dotychczasowymi problemami. Jednak jakby to było mieć skórę, o jakiej się marzy?

Żadne produkty nie są w stanie zadziałać na odbudowę kolagenu, tak jak to robi radiofrekwencja mikroigłowa. Jeżeli potrzebujesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się ze mną, rozwieje wszelkie wątpliwości.

 

Zadzwoń: 577 177 255
Lub napisz: laperlecosmetology@gmail.com