BB Glow Skin
Zabieg polega na wtłaczaniu na poziomie naskórkowym preparatu koloryzująco – rozświetlającego. Delikatnie ujednolica koloryt cery, tworząc transparentny kamuflaż. Ale nie to w tym zabiegu jest najlepsze! Bogactwo ekstraktów roślinnych, które zawarte jest w ampułce bardzo mocno nawilża, odżywia i pielęgnuje skórę sprawiając, że staje się ona jedwabiście gładka i miękka, a także niesamowicie rozświetlona.

W ampułkach, oprócz kwasu hialuronowego, zawarte są wyciągi roślinne z brokułu, borówki, pomarańczy, pomidora, z igieł sosny Thunberga, rumianku, złocienia, korzeni tarczycy bajkalskiej, lukrecji, arcydzięgla olbrzymiego, kudzu; a także roślin pochodzenia azjatyckiego: sumaka chińskiego czy też grzyba reishi.

Preparaty są całkowicie wegańskie bogate w priobiotyki, izoflawonoidy, naturalne filtry UV, a także substancje antyhistaminowe.

Najbardziej skrótowo można określić BB Glow jako zabieg pielęgnacyjny o właściwościach tonujących. Zabieg trwa ok 1h 20 min. Kończy się maską w płachcie bądź algową. Jeden zabieg starcza na ok 7-26 dni w zależności od pielęgnacji skóry w domu.

Nie powinno się jej przesuszać oraz peelingować. Zaleca się wykonanie serii 5-6 Zabiegów w odstępach co ok 2 tygodnie by zachować efekt do nawet kilku miesięcy.

Jakie są cechy zabiegu BB GLOW?

bezbolesność i bezinwazyjność
bezpieczeństwo dla każdego rodzaju cery (również dla bardzo wrażliwych i problematycznych skór)
komfort i luksus (ampułki są bardzo bogate w składniki aktywne, dzięki czemu już bezpośrednio po zabiegu daje uczucie mocnego nawilżenia i odprężenia skóry)
wielozadaniowość (łączy w sobie efekty różnych zabiegów oraz działa wielopoziomowo dzięki zastosowaniu odpowiednich ampułek).
Dla kogo jest polecany BB GLOW:

z matową i poszarzałą cerą
z problemami przebarwień pozapalnych i hormonalnych
z fotostarzeniem, z plamami soczewicowatymi (dojrzałych)
skłonnościami do zaczerwienień (z nerwicą naczyniową)
z nierównomiernym kolorytem, z piegami
ze skórą atopową, szczególnie suchą o szczególnie niskiej tolerancji
ze złożonymi problemami (np. tłusta i nadreaktywna)
ze skórą wyjałowioną po przebytych chorobach i terapiach antybiotykowych
z widocznym zmęczeniem skóry spowodowanym np. mocną mimiką twarzy
ze skórą wiotką o niskiej elastyczności
jako terapia przeciwrodnikowa
jako terapia naprawcza dla skór zniszczonych czynnikami zewnętrznymi (np. zanieczyszczenie atmosferyczne.